Czy mogę włączyć do leczenia dodatkową konsultację psychiatry?

Ponad pol roku temu odstawilam (razem z lekarzem) lek, ktory bralam przez ok 4 lata z powodu epizodu depresyjnego. Od momentu odstawienia bylo dobrze,ale ostatnio czuje sie troche gorzej, martwi mnie moje samopoczucie. Niedawno rozpoczelam terapie grupowa DDA, co do ktorej mam mieszane uczucia, mysle, ze moj stan moze byc spowodowany tym, ze sie jej boje. Czy pomoglaby mi konsultacja psychiatry albo dodatkowa terapia indywidualna? Gdzie moglabym sie zglosic? A moze powinnam to przeczekac?

Pozdrawiam