Czy mogę zmienić leki na ciśnienie?

Dobry Wieczór Man 54 lata leczę się na nad ciśnienie . Biorę Bisocard 1,25 mg ale trochę słabo działa tętno mam czasami po południu 50 do 55 a w dzień 60 61 . Czy tak małą dawkę mogę przerwać i zmienić na inny lek . ? Chciałbym jeszcze podpytać czy Bisocard 1,25 a Nebilet 1,25 tak samo obniży tętno ,czy np Nebilet mniej obniży tętno niż Bisocard 1,25 mg Nigdy mnie miałem wysokiego tętna a tu doszedł jeszcze lek . Serdecznie Pozdrawiam

Tętno w granicach 50-60/min jest prawidłowe. Nie należy zwiększać dawki leku. Nebiwolol w tej samej dawce w mniejszym stopniu wpływa na częstość pracę serca, jednak bardziej obniża ciśnienie tętnicze krwi.