Czy mogłam zajść w ciążę pozamaciczną?

Witam mam 24 lata ostatnio miesiączkę miałam w odległości 2 tygodni , krwawienie 5 dniowe w tym miesiącu miesiaczke mialam od 6.03 do 20 .03 . W trakcie okresu wspólzyłam z mezem bez zabezpieczeń nie mam bolesnych miesiaczke , gdy okres mi sie skonczyl przez te dni mam straszny bol brzucha kręcenie w glowie tabletki przeciw bólowe nie pomagaja ataki sa co godzina trwaja od 5 minut do kilku godzin . Co to moze byc czy ciaza pozamacicznej ? Czy zapalenie wizyta u lekarza za tydzień

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby dolegliwości się nasilały to radziłbym pilnie udać się do szpitala. Pozdrawiam.