Czy mój wynik kreatyniny jest w normie?
Witam jestem Krzysztof mam 28 lat i ważę 73 kilo. Chodzi o wyniki badań Kreatyniny mój wynik 1.23 mg/dL a eGFR 75 ml/min . Czy jest to wynik w normie ? Badanie było zrobione przed tomografem komputerowym z kontrastem, który mam mieć zrobiony z racji stwierdzenia na USG jamy brzusznej przerośnięte kolumny berthina w prawej i lewej nerce. I pytanie czy przerośnięte kolumny to coś czego trzeba się obawiać ?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Domagała
60 poziom zaufania
Jest to wynik kreatyniny w górnej granicy normy. Należy regularnie kontrolować trend w jakim utrzymuje się kreatynina