Czy moje wyniki badania klatki piersiowej są w porządku?

Płuca bez zageszczeń miazszowych, niewielkie zmiany włókniste w prawym płucu, wymiary serca prawidłowe, przepona wolna, cienie wnek i sródpiersia nieposzerzone Paliłem przez 20 lat Mariusz 52 lata z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W rtg płuc nie stwierdza się jakiś poważnych zmian. Oczywiście interpretacja zależy od stanu klinicznego pacjenta, dlatego powinien Pan zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu poprawnej interpretacji badania.