Czy może mieć na to wpływ bardzo niskobiałkowa, antyhistaminowa dieta?

Dzień dobry, na co może wskazywać płyn wokół wątroby o szerokości 3-6mm przy jednoczesnych książkowych wynikach morfologii, aminotransferazy asparaginianowej i alaninowej, IgE i tryptazy? Czy może mieć na to wpływ bardzoniskobiałkowa, antyhistaminowa dieta, na której muszę teraz być?

Diagnozę może postawić tylko lekarz. Skoro korzysta Pani z diety niskobiałkowej, to musi mieć Pani ważny powód zdrowotny. Ja bym w nim szukała problemu.Pozdrawiam