Czy możliwa jest ciąża u 28-letniej kobiety?

dzien dobry ostatnia miesiaczke mialam 21.06 2017 w lipcu mialam 3 dni jakby plamienia nie pamietam daty 4 .08 tego 2017powinnam dostac miesiaczke ale jej nie dostalam po 3 dniach zrobilam test wyszedl neg po tym dniu dostalam plamien mialam bol piersi mdlosci i czeste oddawanie moczu teraz piersi mniej bola prawie wogole mdlosci przychodza i odchodza wymioty czesciej oddaje mocz czy w ciazy jest normalne jak pojde na usg bede widziec malenstwo ktory moze byc tydzien czasami slabo mi sie robi

Najlepiej ocenić poziom beta-HCG z krwi i będzie bezpośrednia pewność czy jest Pani w ciąży czy też nie. Z wywiadu jaki Pani przedstawiła jest to raczej mało prawdopodobne. Tygodniowego zarodka nie zauważy się w badaniu USG.