Czy możliwa jest grzybica u 27-latki?

Witam. Czy słusznie podejrzewam u siebie grzybice rok temu miałam wykrytego grzyba z posiewu nie pamiętam jakiego. W tym roku ciągle mam nawrót infekcji lecze do końca przestrzegam wszystkiego po czym wraca w bardzo szybkich odstępach dodam że mam jednego partnera który raz dostał leczenie razem ze mną. A kochamy się bez zabezpieczenia więc czy jest możliwe że może mnie zarażać? Czy powinien wykonać badania? Zwykle badanie moczu i krwi wystarczy u mężczyzny?wracając do mnie moj organizm daje mi o wiele więcej oznaków tj. Bol glowy krosty łupież pieczenie podczas oddawania moczu i po stosunku bol podbrzucha biały nalot na języku z którym walczę już od pół roku. Ostatnio po stosunku miałam bardzo silny ból podbrzusza który promieniowal po całej strefie intymnej. Po 4dniowym krwawienie do dziś mam małe krwawienie podczas podcierania czyli jest to już 10dzien. Wykonałam badanie moczu gdzie wykryto ciala ketonowe 5 mg/dl i leukocyty 100 L/uL glukoza ujemna bakterie bardzo liczne nablonki płaskie pojedyńcze ciężar właściwy 1, 014. Odczyn biernackiego 2,0 mm. Do ginekologa mam wizytę umówiona ale dopiero za 3dni. Kobieta 27lat.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy dodatnie są nitraty w badaniu moczu? wyniki mogą świadczyć o infekcji, na pewno konieczne jest leczenie zarówno u Pani jak i u partnera za każdym razem, jeżeli są częste nawroty należy rozważyć rozszerzoną diagnostykę zarówno u Pani jaki u partnera.