Czy możliwa jest operacja zmniejszenia piersi w takiej sytuacji?

Witam. Chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwa operacja zmniejszenia piersi w sytuacji kiedy wykryto u mnie dwie zmiany po jednej w każdej z piersi. Miałam zrobioną Biopsję cienkoigłową, z której Stwierdzono że obie zmiany są zmianami łagodnymi. Natomiast w opisie usg które robiłam przed Biopsją Obie zmiany zakwalifikowane są jako tzw BIRADS 4. Termin zmniejszenia piersi mam już na jedenasty luty 2020 i nie wiem czy mogę poddać się zabiegowi? Tzn. czy będzie on bezpieczny? Lekarz który ma zrobić zabieg nie jest onkologiem i dostałam od niego informacje że nie będzie w stanie wyciąć mi tych dwóch guzków. Natomiast stwierdził że wynik biopsji Jest dobry i że nie jest on Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Bardzo proszę o informację.

WItam,

Proszę być w kontakcie ze swoim lekarzem prowadzącym i ustalić bezpieczny plan leczenia. Jeżeli onkolog nie ma przeciwskazań co do wykonania zabiegu to bezpiecznie można się poddać tej procedurze.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul