Czy możliwe jest pojawienie się plamienia po zmniejszeniu ilości przyjmowanych tabletek?

Witam, Do przesunięcia daty wystąpienia miesiączki jednorazowo przyjmowałam tabletki Naraya, na trzy dni przed planowanym okresem rozpoczęłam ich branie (jedna dziennie a następnie w czasie gdy miałam mieć okres - 2). Zostało mi jedno opakowanie leku i chciałam zapytać, czy jeśli będę przyjmować w czasie gdy miałaby występować miesiączka jedynie jedną tabletkę zamiast dwóch, to czy możliwe jest wystąpienie plamień itp i czy w ogóle powinno powstrzymać to wystąpienie miesiączki. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze są możliwie plamienia proszę przyjmować leki ścisłe
Z zaleceniami lekarza przepisujacego leki