Czy możliwe jest powiększenie wzrostu u dorosłego?

Jestem mężczyzna, Mam 20 lat a 160cm wzrostu, chciałbym się dowiedzieć czy w tym wieku jest możliwość zwiększenia długości ciała czy już nie bardzo, Mama ma 160cm wzrostu a ojciec 176, umówiłem się na wizytę u endokrynologa lecz termin mam za miesiąc więc chciałbym się dowiedzieć w miarę szybciej czy jest to wg. Możliwe bym jeszcze urusl, czy porostu później dojrzewam ponieważ pełnego zarostu też nie mam,i ciągle męczy mnie trądzik

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do ortopedy aby określić czy doszło do zarośnięcia nasad kostnych umożliwiających wzrost.