Czy możliwe jest uszkodzenie nerwu przy wymianie nefrostomii za pomocą metody prowadnicy?

Czy możliwe jest uszkodzenie nerwu przy wymianie nefrostomii za pomocą metody prowadnicy? Po takiej wymianie boli mnie pośladek ból kończy się przy nacięciu , nie mogę chodzić nie pomagają maści ani środki pc zapalne

Piotr Pilarski

Jest to mało prawdopodobne jednak bez zbadania nie jestem w stanie wykluczyć. Sugeruję udać się na wizytę do lekarza wymieniającego nefrostomię.

Pozdrawiam.