Czy możliwe jest zakażenie się chorobą weneryczną?

Witam, mam 21 lat.Byłem w długim związku, który trwał prawie 5 lat.Jakieś dwa miesiące temu zerwałem i spróbowałem z koleżanką.Dodam, ze boli mnie ostatni czasem prawe jadro.Myślałem, że to przywyczajenie i ma związek z uczuciem wiązanym do mojej byłej.Po jakimś czasie spróbowałem, ale z prostytutką. To samo.Stosunek byl z prezerwatywą,aczkolwiek problem ze wzwodem pozostał.Trwało to dosłownie chwilę i wybiegłem.Bardzo boję się, że zakaziłem się jakąś chorobą od niej.ak duże jest ryzyko?Corobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli stosunek był z prezerwatywa to ryzyko zarażenia jest niewielkie, jeśli bardzo się pan niepokoi sugeruję wizytę u wenerologa.
Pozdrawiam