Czy możliwe jest, że w 7-ym tygodniu ciąży nie widać na USG zarodka?

Witam, Według miesiączki powinien być 7 tydzień i 6 dzień. Niestety w USG nie widać zarodka. Beta hcg 75088.00 UML/ml . Proszę o informacji który to koE być tydzień i czy możliwe jest że zarodka jeszcze nie widać?

Lek. Tomasz Budlewski

Już powinien być widoczny proponuje powtórzyć badanie na innym aparacie