Czy możliwe jest zobaczenie pęcherzyka Graafa?

Witam. Mam 24 lata. Miałam robione usg jamy brzusznej - profilaktycznie 2 lata po cc. Wszystko wyszło w porządku tylko zastanawia mnie to : '' W jajniku lewym drobna przestrzeń płynowa o średnicy 10mm (prawdopodobnie pęcherzyk Graffa ) . Jajnik prawy bez zmian. '' Byłam na badaniu w około 10 dniu cyklu. Możliwe że już wtedy był widoczny pęcherzyk ? Czy może to być coś innego groźniejszego ? Pozdrawiam.

Jest to możliwe, oczywiście. Proszę nie podważać wiedzy swojego lekarza. Można by pomyśleć, że nie ma Pani zaufania a to niepotrzebnie komplikuje współpracę lekarza z pacjentem.