Czy można stosować komorę hiperbaryczną?

Dzień dobry. Jestem uzależniona od alkoholu i leków nasennych. Po samodzielnym przerwaniu miesięcznego ciągu, nie pije ani nie biorę leków już 3 miesiące . Jednak doskwierają mi silne bóle głowy szumy uszne i mroczki. Czy powinnam zrobić rezonans ? Czy komora hiperbaryczna może mi w tym stanie zaszkodzić ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. A z jakiegoś powodu ma Pani być leczona w komorze? Radziłbym skonsultować się najpierw z neurologiem.