Czy można stosować tabletki przeciwbólowe podczas kuracji ginekologicznej?

Witam, od dwóch dni używam tabletki vagi C a dzisiaj dostałam silnego bólu głowy, myślę, że to migrena. Czy mimo zażywania tabletek dopochwowych mogę użyć paracetamol? Umieram z boku

Paracetamol jest bezpiecznym lekiem, nawet dozwolony u ciężarnych i niemowlaków. Można przy wymienionym preparacie vagi c go stosować, a także inne leki przeciwbólowe gdyż nie wystąpują żadne interakcje,

Pozdrawiam