Czy można wykonać badania, które określa przyczynę ciąży bezzarodkowej?

Witam. Mam 25 lat . W 2014 roku urodziłam zdrowego syna w 38 tyg ciąży. Wcześniejsza ciąża przebiegała bez komplikacji. W kwietniu okazało się że jestem w drugiej ciąży którą okazała się bezzarodkowa. W środę został 2ykoany zabieg lyżeczkowania w 9 tygodniu ciąży. Mam parę pytam odnośnie tego zabiegu i przebiegu ciąży 1. Czy do zabiegu łyżeczkowania po kilku dniach miałyscie strzępy i dość obfite krwawienia.? 2. Kiedy występuje pierwszy okres ? 3. Przy braku wad genetycznych u mnie i męża może zdążyć się po raz kolejny taka ciąża? 4. Kiedy najlepiej się starać o dziecko ? 5. Czy można wykonać badania które określa przyczynę ciąży bezzarodkowej ? 6. Czy my z mężem powinniśmy wykonać jakieś badania (chcemy) aby sprawdzić czy wszystko jest z naszym zdrowiem w porządku przed kolejną ciąża? 7. Kiedy kontrola i badanie usg po zabiegu łyżeczkowania ? Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Witaminy w ciąży

1. tak może być.
2. pierwsza miesiączka powinna pojawić się po ok. 6 tyg (może wcześniej)
3. tak
4. zaleca się odczekać 2-3 cykle
5. nie
6. nie, badania wykonuje się po 6-12 miesiącach niepowodzeń z zajściem w ciążę
7. nie ma wskazań do kontrolnego USG jeżeli pacjentka nie ma dolegliwości. Wizyta kontrolna u ginekologa może się odbyć po 6 tyg