Czy MRI głowy bez kontrastu mogło nie wykazać jakiejś zmiany?

Okolo 2miesiace temu mialam dosc ostry epizod zawrotow glowy. Pierwszy raz mialam prawdziwe uczucie wirowania nie moglam utrzymac sie na nogach i wymiotowalam. Dostalam betaserc i leki przeciwymiotne. Od tamtej pory mialam jeszcze 2 male epizody -problemy z utrzymaniem rownowagi raz skonczylo sie na potknieciu i upadku a raz mialam uczucie wirowania w pracy. Mialam mri bez kontrastu (glowy angio) wyszlo ok. Na mri odcinka szyjnego tylko protfuzje i wypukliny krazkow nieznacznie modelujace worek oponowy i w nieznacznym stopniu nerwy czyli w sumie raczej nic powaznego. Czy mri glowy bez kontrastu moglo nie wykazac jakiejs zmiany? Od 15 lat mam zdiagnozowana jednostronna gluchote bez konkretnej przyczyny. Wiem ze sluchu na jedno ucho juz nie odzyskam, ale martwie sie troche o drugie ucho i obawiam sie nastepnych zawrotow glowy. Czy sa jeszcze jakies badania ktore moglabym wykonac? Dodatkowo mialam podawany jod rok temu takze teraz mam niedoczynnosc unornowana lekami, przyjmuje arechin na stawy i ostatnio w badaniach moczu pojawilo sie bialko. Wiem ze moje objawy nie sa powazne, ale jednak utrudniaja funkcjonowanie. Dziekuje za pomoc.

MRI jest badaniem bardzo dokładnym, ogląda je i opisuje człowiek, ale myślę że na pewno zostało opisano wszystko, co widać. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.