Czy nadal powinnam brać zastrzyki?

Witam.jestem leczona na zakrzepice żył często boli łydka,robiłam badanie d dimerów miesiąc temu i wyszły 1,64 brałam zastrzyki pierwsze claksene a teraz fraxiparine łącznie 28zastrzyków,diosmineks miałam robionego doplera i żadnych zakrzepów nie było teraz po miesiącu czasu znów zrobiłam d dimery i się okazało że są jeszcze wyższe 1,84 czy może tak być przecież to powinno spadać dodam że znów łyżka zaczął boleć czy może za krótko zastrzyki biorę i to mogło urosnąć.Jaka może być jeszcze inny powó

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczna diagnostyka proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu