Czy nadmierne oddawanie moczu może świadczyć o ciąży?

Witam , Miesiączka spóźnia mi się 2 dni. Niedawno uprawiałam petting ze swoim partnerem. Jednak ocierały się o moja pochwę. Z tego co on mówił podobno wszystko było pod kontrola. Chociaż i tak mam obawy. Ponieważ czuje dziwne uczucie w brzuchu , bardzo często siusiam. Nie wiem czy jest to spowodowane stresem czy faktycznie moge byc w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane opóźnienie miesiączki może mieć wiele przyczyn, w tym teoretycznie może być to także wynik ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę cierpliwie poczekać na krwawienie.