Czy nie ma przeciwwskazań po wycięciu torbieli pilonidalnej?

Witam, za kilka dni czeka mnie wycięcie torbieli pilonidalnej z zostawieniem do ziarninowania. Torbiel nie jest duża, nie miałem też dolegliwości bólowych. Czy nie ma przeciwwskazań, żebym tydzień po zabiegu wrócił do pracy chociaż na 5-6 godzin dziennie (praca biurowa)? To dla mnie bardzo ważne, ponieważ prowadzę firmę i nie mogę sobie pozwolić na długą przerwę.

Witam, Po zabiegu pozostanie rana wymagająca codziennych zmian opatrunków, Nie przypuszczam, by w tydzień po zabiegu można było wrócić do pracy z wielu powodów, także bólowych. Po miesiącu - do rozważenia.