Operacja wycięcia torbieli włosowatej

Witam, otóż za tydzień mam operację wycięcia torbieli włosowatej (torbiel jest niewielka), prawdopodobnie zostawiona będzie do ziarninowania. Lekarz mówił,że po tygodniu mogę wrócić do życia. I tu moje pytanie - czy nie ma przeciwwskazań, żebym tydzień po zabiegu uczęszczał na zajęcia teoretyczne na prawo jazdy (byłoby to 4 godziny siedzenia niewielka droga do przejścia)?

Witam. Też jestem zwolennikiem po wycięciu leczenia "na otwarto". Będzie to wymagało codziennych zmian opatrunków i praktycznie nie będzie większych przeciiwwskazań do siedzenia, jednak będzie to zależało od wielu dodatkowych czynników: w tym rozległości wycięcia (wielkość rany) oraz osobniczej wysokości progu bólowego - to zdecyduje ;)