Czy nie mam zaniku mięśnia?

Witam. Mam problem który bardzo mnie męczy mianowicie nie wiem czy niemam zaniku mięśnia , ćwiczę mięśnie pleców ponieważ prawy mięsień najszerszy grzbietu jest normalny a lewego jakby nie było choć ćwiczę obydwa na siłowni ciężko jest mi opisać to słowami więc dołączam link do zdjęcia https://goo.gl/photos/69YWML67tHYSdBZx7 mam tak odkąd pamiętam i nie wiem gdzie leży problem. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Faktycznie asymetria jest dość wyraźna, może wynikać albo ze skrzywienia kręgosłupa , albo faktycznie z problemu z mięśniem. Powinien osobiście ocenić to lekarz.
Pozdrawiam