Czy od hemoroidów można dostać raka odbytu?

Mam pytanie : czy od hemoroidów mozna dostać raka odbytu.Moj mąż ma tą dolegliwość bedac 4 miesiace temu na wizycie lekarz powiwdzial ze to nie rak tylko hemoroidy. Ale od ponad dwoch tygodni maz ma powiekszony wezel chlonny w pachwinie i bardzo sie martwie a wizyta dopiero za dwa tygodnie

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza chirurga ogolnego, pobadaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.

Witam , proponuje na spokojnie czekać na wizytę u lekarza prowadzącego! Na odległość , bez zbadania pacjenta , nie jestem w tanie powiedzieć nic autorytatywnego! z.żurawski