Czy odstawienie leku Sertagena ma związek z brakiem krwawienia?

Jestem w trakcie odstawienia sertagena, brałam ten lek prawie trzy lata, problem jest w tym, iż zatrzymała mi się miesiączka. Mam normalne objawy jak przed, bolące podbrzusze i piersi, dziwne jest tylko to, że bolą mnie sutki, a nie całe piersi. Czuję się jakbym miała dostać zaraz krwawienia, a tak nie jest. Pytanie brzmi: czy odstawienie leków jest przyczyną braku krwawienia? Dodam że okres spóźnia się 3 dni, wykonała też 3 testy ciążowe i każdy jest negatywnyZ poważaniem

Lek. Katarzyna Szymczak

Może się tak zdarzyć, jeśli okres nie pojawi się w ciągu dwóch tygodni, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam