Czy okres spóźnia mi się przez chorobę i silny stres?

Witam,
mam problem dotyczący spóźniającego się okresu. Moje cykle przeważnie trwają 26 dni, gdy zażywam antykoncepcję hormonalną, a 29, gdy odstawię tabletki. Odstawiłam tabletki 4 miesiące temu, moje cykle są przeważnie regularne, teraz stosuję metodę kalendarzykową, która się u mnie bardzo dobrze sprawdza i nigdy nie mieliśmy wpadki stosując tę formę antykoncepcyjną, a współżyję z moim chłopakiem już przeszło 2 lata.
Kochamy się dopiero od 15 dnia cyklu po jajeczkowaniu i nigdy nie było wpadki, teraz się martwię, bo powinnam dostać okres 21 stycznia i spóźnia mi się już 5 dni. Tydzień temu chorowałam (złe samopoczucie, kaszel, katar), nie brałam antybiotyku, był tylko syrop i Rutinoscorbin.

Poważnie pokłóciłam się z chłopakiem, zerwał ze mną, bardzo się stresowałam, schudłam 3 kg, ale wróciliśmy do siebie po 4 dniach. Teraz nie wiem, czy okres spóźnia mi się przez chorobę i silny stres, czy jestem w ciąży, kochałam się z nim 15 dnia cyklu po jajeczkowaniu, zawsze tak robiliśmy i nie zaszłam, ale teraz się obawiam.
Proszę doradźcie.

Witam serdecznie!
Niestety nikt nie będzie w stanie udzielić Pani informacji, czy doszło do zapłodnienia jedynie na podstawie Pani opisu. Dla wykluczenia ciąży niezbędne jest wykonanie testu ciążowego. Jedyne co mogę stwierdzić z Pani zapytania, to że w obecnym cyklu doszło do wystąpienia wielu czynników wpływających na cykl. Infekcja, stres, znaczący spadek masy ciała - to wszystko mogło wpłynąć na wydłużenie cyklu.

Z tego też powodu radziłabym zachować spokój, a dla wykluczenia ciąży wykonać test.

Pozdrawiam