Czy osoba o nieregularnej miesiączce może zajść w ciążę?

Witam serdecznie. Zwracam się z takim oto pytaniem. Od ostatniej mojej miesiączki minęło 35dni, od 8miesiecy staramy się z mężem o dziecko. Moje cykle przeważnie mają długość 28-29dni. Nie wiem dokładnie kiedy byla owulacja, ponieważ w 15 i 16dniu robiłam testy owulacyjne z których nie wyszlo ze owulacja wystąpi. Wczoraj i dziś zrobiłam 2testy ciążowe, które były negatywne. Nie mam żadnych objawów, ani na zbliżającą się miesiączkę, ani ciążę. Czy mimo tego jest jeszcze szansa? Proszę o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze szansa jest . Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa