Czy pieczenie pochwy może oznaczać grzybicę?

Witam. Chcialam zadac pytanie do ginekologa poniewaz mieszkamza granica chcialam sie umowic do Polskiego lekarza niestety wyprawa do niego zajelaby caly dzien lub nawet dwa a do Polski nie wiem kiedy bede mogla sie wybrac. Szukalam porady w internecie ale jak to w internecie informacji za duzo i nie wiadomo które prawdziwe. Pytanie dotyczny pieczenia pochwy, podejrzewalam ze moze to byc grzybica, ale objawy nie wskazuja na nia za bardzo. Moim problemem jest pieczenie pochwy, nie towarzysza temu inne objawy. Jest to pieczenie ktore zwykle pojawia sie przed i po miesiaczce, i jest to pieczenie ktore pojawia sie na kilkanascie minut czasem dluzej czasem krócej czasem wcale nawet przez kilka dni, czasem nie pojawia sie kilka tygodni i znowu wraca. Jest to pieczenie bardziej przypominajace suchosc i ciagniecie. Okolo dwa razy zdazylo sie pieczenie podczas oddawania moczu ktore trwalo okolo 2 dni. Okolo 2 lata temu mialam podobne pieczenie, wtedy przyjmowalam tabletki lacibios femina i po miesiacu objawy ustapily a badanie ginekologiczne nie stwierdzilo zadnych nieprawidlowosci. Aktualnie stosuje zel Multi-gyn Actigel który lagodzi uczucie pieczenia po jego uzyciu objawy ustepuja na jakis czas, a pozniej znowu powrcaja. Kilkakrotnie stosowalam rowniez krem Clotrimazolum.

szanowna Pani, bez badania nie potrafię stwierdzić jaka może być potencjalna przyczyna Pani objawów, proszę w takim razie udać się do ginekologa w kraju, w którym Pani aktualnie jest