Czy piersi wrócą do rozmiaru sprzed ciąży?

dzieńdobry. w 18 tyg ciąży miałam terminacje ciąży.czyli normalny poród a potem lyzeczkowanie.na drugi dzień po zabiegu piersi mi strasznie urosły prawie pod szyję i zrobiły się twarde jak kamień a bolały tak że nawet spać nie mogłam.dostałam Bromergon.minął tydzień od zabiegu i tyle już biorę ten lek też.piersi mi tak zmalały ze jestem płaska jak deska.czy jak skończę go brać to wrócą do swojego rozmiaru sprzed ciąży czy jak będzie?proszę o szybką odpowiedź.dziękuję ślicznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyższy lek aby ocenił czy już nienależny go odstawić