Czy podane objawy są następstwem wstrząśnienia mózgu?

Witam serdecznie, tydzień temu doznałam wstrząśnienia mózgu. Byłam nieprzytomna przez 40 minut, straciłam pamięć na 3h przed wypadkiem i ok. 10h po nim. Przez całą noc w szpitalu utrzymywały się wymioty, dezorientacja, wahania nastrojów (raz się śmiałam, raz zawieszałam), zaburzenia równowagi itd. TK godzinę po wypadku nie wykazała żadnych zmian w mózgu. Od tygodnia ból głowy jest nie do wytrzymania, powstają luki w pamięci z obecnych dni, sztywność karku nie ustępuje, są momenty kiedy występuje paraliż, przez który nie mogę ruszyć ani głową ani szyją w żadną ze stron (trwa to do ok. 10 min), mam problemy z koncentracją, stałe mdłości, nie pomagają żadne leki przeciwbólowe. Czy tego typu powikłania, to klasyczne następstwa wstrząśnienia mózgu, czy sugerować mogą powstanie krwiaka? Wizytę lekarską mam dopiero za 2 tygodnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Pani objawy można łączyć z przebytym urazem głowy i wstrząśnieniem mózgu.
Osobiście nie czekałbym 2 tygodniu na wizytę lekarską, tylko od razu zgłosił się do lekarza rodzinnego celem konsultacji i zbadania Pani dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.