Czy pomimo okresów i negatywnych wyników testów ciążowych mogę być w ciąży?

Czy testy wykonane 7,10,14,19 i miesiąc po stosunku są wiarygodne? Wszystkie daly wyniki negatywne, dodatkowo mialam juz dwa okresy, co prawda teraz jestem w trakcie drugiego i jest dosyc skąpy, ale wiem ze mój cykl moze byc zaburzony przez tabletkę 72po, dodatkowo zażywam tabletki antykoncepcyjne. Czy pomimo okresów i negatywnych wyników mogę byc w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest praktycznie zerowe. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej celem badania.