Czy ponownie powinnam wykonać biopsję?

Witam Moja 15 letnia córka od miesiąca ma powiększony tylko po jednej stronie węzeł chłonny szyi Od razu kiedy to zauważyłam poszłyśmy do lekarza pediatry Ten zlecił badania krwi morfologię,rozmaz,OB,CRP i wszystko podobno w normie Na własną rękę wykonałam też USG węzłów szyjnych Lekarz stwierdził że wygląda jak zapalny Treść w okolicy podżuchwowej guz 2,25 cm z zatoka tłuszczową, najpewniej powiększony węzeł chłonny .. dał antybiotyk ale to nie pomogło Czy powinnam jeszcze wykonać biobsje?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję ponownie udać się do lekarza pediatry, jeżeli w usg jest określenie jako węzeł " zapalny" być może warto jest poszukać przyczyny zapalnej? proponuję dla spokoju także udać się do hematologa.