Czy powinnam się bać? Czy to nadżerka?

Witam mam pytanie, od jakiegoś czasu wydobywa mi się z pochwy gęsta galaretowata wydzielina, często mam bóle w dolnej okolicy brzucha, ale nie są one zbyt silne, w czasie gdy kochamy się z mężem odczuwam także ból, nigdy dotychczas tak nie było i zbliżenia nie sprawiają mi już przyjemności czy może to być nadżerka?
Proszę o odpowiedź.

27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

W Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza ginekologa, który mając możliwość zbadania Ciebie postawi rozpoznanie. Nie można wykluczyć nadżerki, stanu zapalnego lub innego procesu, który wywołuje takie dolegliwości. Z pewnością wizyta u lekarza ginekologa pomoże Tobie uporać się z problemem jak i w późniejszym czasie czerpać radość ze współżycia.
Pozdrawiam serdecznie!