Czy powstały nerwiak to nowotwór?

Witam w styczniu minął rok jak upadłam i złamałam kość promieniową w łokciu uszkodziłam przy tym sobie nerw promieniowy ,okazało się po badaniu REZONANS....że powstał NERWIAK.....W INTERNECIE PRZECZYTAŁAM ŻE JEST TO NOWoTWÓR.....czy to prawda??jestem przerażona:(

Lek. Paweł Szadkowski

Nerwiak jest to nowotwór zazwyczaj łagodny. Z wynikiem proszę udać się do lekarza kierującego na badanie rezonansem.