Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy problem z szyją ma związek z kręgosłupem?

Witam mam 24 lata i mam od jakiegoś czasu problem z szyją oraz rękami,chrupie mi w kręgosłupie,boli mnie szyja oraz czuje jakby żyły w rękach mnie bolały? czy to przez kręgosłup? czy mam problem z płynnością krwi?lub zakrzepy.MAM 24 Lata i leczę się na nerwicę.po lewej str.mam chłodną szyje a po drugiej gorącą? czy to coś powaznego
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 10 miesięcy temu

Witam! Jak widać leczenie nerwicy coś nie za bardzo wychodzi. Wskazane wykonanie testów projekcyjnych i określenie typu osobowości - być może to nie jest tylko nerwica, a typ osobowości narcystyczno-hipochondrycznej, wówczas leczenie rzeczywiście będzie zdecydowanie trudniejsze. Problemy o których Pan wspomniał także mieszczą się w sferze zaburzeń emocjonalnych. Proszę nie zapominać, że psychoterapia często ma rolę wiodącą w leczeniu. Pozdrawiam W. Łuczkowski.

0

Witam,

zalecana jest konsultacja - diagnostyka neurologiczna; rtg kręgosłupa w odcinku szyjnym i internistyczna, podstawowe badania oraz ukierunkowane leczenie nerwicy metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy