Czy przeciążony kręgosłup może dawać objawy drobnych fascykulacji na ciele?

Witam mam pytanie czy przeciążony kręgosłup może dawać objawy drobnych fascykulacji na ciele? Bolą mnie plecy uda ramiona barki mam uciskowe bóle głowy które zaczynają się w potylicy skroniach czole bolą i uciskaja mnie oczy wzrok stał się słabszy czasami mam wrażenie że stoję nie stabilnie i zaraz zaczynają sie takie szybkie drgania mięśni bądź nerwu sama nie wiem są one na łydkach pod kolanami udach. Czasami mam też szumy w uszach i uciski. Dodam że mam pracę siedząca w której pochylam głowę

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie