Czy rzeczywiście te wyniki są tak niskie?

Jestem w 22 tygodniu ciazy. Jestem po badaniu obciążenia glukoza 75 g po godzinie i 2h. Moje wyniki to glukoza na czczo 69, po 1h 76, po 2 h 56. Mój lekarz mowi ze to hiperglikemia wtórna. I muszę przejść na dietę z niski i oraz dokonywać pomiarów cukru. Czy rzeczywiście to wyniki są tak niskie i to hiperglikemia?

Dzień dobry. Tak, rzeczywiscie - zwłaszcza wynik po 2h jest znacznie poniżej normy. Wskazana jest dieta z niskim indeksem glikemicznym oraz codzienne pomiary cukru.