Czy są przeciwwskazania do prowadzenia samochodu?

Witam, mam pytanie odnośnie badania wzroku kandydata na egzaminatora prawa jazdy. Mam krotkowzrocznosc: prawe oko -9 dioptrii, lewe oko -6. Planuję przejść laserową korektę wzroku, co pozwoliłoby pozbyć mi się tej wady. Chciałabym się dowiedzieć, czy po tym zabiegu mogłabym, przy pozytywnym przejściu wymaganych badań otrzymać zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu egzaminatora?

Witam.
Wszystko będzie zależało od ostrości wzroku po laserowej korekcji oraz od tego czy posiada Pan widzenie przestrzenne..
Pozdrawiam