Czy są to objawy, które mogą przejść samoistnie ?

Dzień dobry. Mam następujący problem. Przez 2 miesiące przyjmowałam lek perazin w dawce początkowo 200 mg na dobę , następnie 100 mg na dobę , w połączeniu z alventa 150 mg i pregabalina 150 mg. Miesiąc temu odstawiłam całkowicie perazin ze względu na niemożność funkcjonowania na nim. Odstawiłam też jedną dawkę pregabaliny (75mg). Od tamtej pory bardzo źle się czuje. Nie mam nic siły , ciężko mi się podnieść z łóżka i cokolwiek zrobić. Każda czynność wymagająca odrobinę wysiłku muszę później odsypiać przez kilka godzin. To męczarnia. Dodatkowo mam jakby spowolniony tryb myślenia lub momentami zacinam się , nie mogąc wypowiedzieć nawet słowa. Czy są to objawy , które mogą przejść samoistnie ? Czy jest konieczność uregulowania stanu ponownie lekami psychiatrycznymi. Bardzo proszę o podpowiedź.
KOBIETA, 39 LAT 8 miesięcy temu

Dzień dobry, leki przeciwdepresyjne oraz inne leki Psychiatryczne mają swoje specyficzne działanie dlatego należy je odstawiać pod opieką lekarza psychiatry. Oraz obserwować objawy związane ze zmniejszaniem dawki.

Małgorzata Jabłońska-Trautman