Czy silne zawroty głowy mogą być objawem chorych zatok?

Witam od chyba 5 lat nie lecze zatok. Czy silne zawroty głowy i uczucie kolysania tak jak by mi nogi uciekały jest to od zatok nieraz naprawdę mam uczucie że się wywruce

Lek. Paweł Szadkowski

Może to być objaw zapalenia zatok, ale może też być to objaw zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego. Gdyby objawy Pana niepokoiły, proszę się udać do lekarza rodzinnego, który Pana zbada i w razie potrzeby skieruje do neurologa.