Czy skaza białkowa mogła nawrócić?

Witam. Mam 20 lat i jako niemowlak nie tolerowałam laktozy natomiast po czasie mi ona przeszła. Teraz na ciele pojawiły mi się czerwone plamy które swędzą a dokładniej (na zgięciach łokci, przy nadgarstkach i zgięciach kolan). Czy jest możliwość,że po tylu latach mogła mi wrócić skaza białkowa?

Opisane przez Panią objawy z okresu niemowlęcego świadczą o nietolerancji białek mleka, nie laktozy. Możliwym jest, że ponownie doświadcza Pani dolegliwości na tym podłożu. Proszę dokonać oceny po wyeliminowaniu produktów mlecznych z jadłospisu.