Czy śluz może świadczyć o owulacji?

Witam Stosuje antykoncepcje hormonalną od 4 miesiecy. Ze wzgledu na zly stan pecherza i jajnikow ( przewlekle zapalenie) ginekolog zalecil brak przerwy miedzy opakowaniami. 09.06 zavz lamo brac antybiotyk Bactrazol. 11.06 skonczylam antybiotyk. 21.06 (10 dni po skoczeniu antybiotyku) odbylam pierwszy Stosunek bez zabezpieczenia. Nastepnego dni piłam alkohol również odbylam Stosunek i zazylam podwojna dawke tabletek. ( nie ze wzgledu na wymioty tylko ginekolog twierdzil ze po antybiotyku po 1 stosunku lepiej wziac dwie). Oba stosunki skonczyly sie we mnie, nie wymiotowałam, nie miala biegunki nie bralam innych lekow. Zauwazylam jednak ze nastepnego dnia po stosunku pojawil sie u mnie sluz ktory wyglada na sluz płodny. Czy mozliwe ze mam owulacje?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jest to możliwe proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa