Czy stymulacja hormonalna ma wpływ na moją płodność?

witam! Czy stymulacja hormonalna,którą przeszłam jako dawca komórek jajowych w klinice in vitro ma wpływ na moją płodność,gdy lekarz z innej kliniki stwierdził u mnie podwójną macice informując mnie przy tym,że taka stymulacja mogła doprowadzic do mojej bezpłodności i jak tamci lekarze mogli nie zauważyć takiej wady? Czy powinnam się opierać na informacjach ginekologa? Proszę o pomoc,jestem załamana. Jak mogli poddać mnie takiej stymulacji nie widząc takiej wady,pomimo ze sami leczą bezpłodność?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do ginekologa aby potwierdził przypuszczenia innego doktora . Jeśli się potwierdzi wtedy wizyta w centrum gdzie była stymulacja