Czy taki rezonans u synka to coś groźnego?

Przy rezonansie magnetycznym z kontrastem 10miesiecznego synka wyszło : poszerzone rowki zakretow gł.nad platami czolowymi i ciemieniowymi o szerokosci 5mm. poszerzone przestrzenie plynowe przymozgowe. Wizyte u neurologa mamy za miesiac, czy to cos groznego? jakie to niesie ze soba konsekwencje?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym poczekać na wizytę u neurologa i pełne badanie neurologiczne wraz z dodatkowymi badaniami.