Co oznacza opis MRI głowy u 44-latki?

Dobry wieczor badanie mrglowy z kontrastem,uwidoczniono w istocie bialej platow czolowych i ciemieniowych,glownie podkorowo dosc liczne,drobne wielkosci do 4mm ogniska hyperintensywne w obrazach T2zaleznych-naczyniopochodne.innych zmian ogniskowych w obrebie mozgowia nie uwidoczniono.cialo modzelowr prawidlowej szerokosci,uklad komorowy mozgu symetryczny,nieposzezony,komora 4 i struktury tylnojamowe prawidlowe.przestrzenie plynowe oraz rowki mozgowatych zakretow nieposzerzone.zatoki oboczne nosa prawidlowo powieyrzne.Mam czeste bole gliwy,czeste omdlenia i slabszy wzrok,u okulisty mialam wykonane badania wszy.ok bardzo prosze o pomoc gdzie mam sie zglosic i jakie badania zrobic,dziekuje

Opisane badanie MRI GŁOWY : " MRI z kontrastem, uwidoczniono w istocie bialej platow czolowych i ciemieniowych, glownie podkorowo dosc liczne,drobne wielkosci do 4mm ogniska hyperintensywne w obrazach T2zaleznych-naczyniopochodne. Innych zmian ogniskowych w obrebie mozgowia nie uwidoczniono. Cialo modzelowate prawidlowej szerokosci, uklad komorowy mozgu symetryczny, nieposzezony, komora 4 i struktury tylnojamowe prawidlowe. przestrzenie plynowe oraz rowki mozgowych zakretow nieposzerzone. Zatoki oboczne nosa prawidlowo powietrzne. Mam czeste bole głowy, częste omdlenia i slabszy wzrok, u okulisty mialam wykonane badania wszystko ok" Opis MRI do interpretacji klinicznej Do omówienia z Lekarzem Leczącym! Opisane patologie, do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie dotychczasowych wyników ; NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT, jego stan ogólny , neurologiczny, emocjonalny, współistniejące schorzenia historia leczenia; Wszystkie wyniki badań! Do pełnej konsultacji neurologicznej!! Ważny stan ogólny i neurologiczny, wyniki badań Ogólna forma i tryb życia ; dieta nastrój, sen etc etc; Jakie zalecane leki??? Jakie ciśnienie i puls, Jakie wyniki laboratoryjne ?? Pozdrawiam i zapraszam