Czy takie objawy mogą być wynikiem stresu?

Witam Mam 32 lata. 5 dni temu zrobiłem coś bardzo głupiego, czego strasznie załuje i boje się żeby nie było konmsekwencji. od tego czasu źle śpie po nocach, mam problemy żołądkowe, ból w podbrzuszu i brzuchu, ogólne złe samopoczucie. Czy może to wynikać z ogromnego stresu który przeżywam. Jak sobie z tym poradzić? wiem że czasu nie cofne

Witam Pana,

proszę rozważyć dla siebie wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem. z wyrazami szacunku, Bożena Waluś