Czy ten ból może być wywołany stresem?

Witam 6 dni temu po nadużyciu alkoholu uprawiałem seks z prostytutką w prezerwatywie ale niestety wszystkiego nie pamiętam. Od tego czasu strasznie tego żałuje i boje się że mogłem się czymś zarazić. Jedynie co się mi dzieje to odczuwalny czasem ból jąder i podbrzusza ale jest to dziwny ból bo przy dotyku jest ok ale tak to jak dłużej siedzę to takie dziwne uczucie. Dodatkowo pobolewają plecy i w głowie pojawiają się myśli że mogę mieć wszystkie objawy o których cały czas czytam. jak tylko ide do ubikacji to oglądam czy nic mi nie "wyrosło" Czy ten ból może być wywołany z ogromnego stresu który przeżywam i z paniki?

Witam Pana,

symptomy są spowodowane czynnikiem stresogennym, zalecana jest konsultacja u seksuologa, pomocne będą badania na tej podstawie zredukuje Pan swoje obawy. z wyrazami szacunku, Bożena Waluś