Czy takie wyniki przedhisteroskopią są niepokojące?

Witam, Mam 29 lat i miesiączki wywoływane są u mnie drogą farmakologiczną. Mój ginekolog przed zabiegiem histeroskopii zlecił zrobienie badania hormonów. Krew była pobierana w 5 dniu cyklu. Wyniki: FSH - 4.92 mlU/ml, estadriol - 38,92 pg/ml, LH - 21,64 mlU/ml, prolaktyna - 28,900 ng/ml, testosteron - 0,818 ng/ml, DHEAS - 412 ug/dl. Proszę o informację czy powyższe wyniki są niepokojące? Co moga oznaczać. Mój lekarz nie bardzo mi je wytłumaczył, a na forum napisano mi że są zbyt wysokie, w związku z tym już sama nie wiem czy powinnam się niepokoić czy nie. Bardzo proszę o pomoc.

Szanowna Pani, aby zinterpretować wyniki należy podać normy przyjęte przez laboratorium oraz istotne dane kliniczne, niestety nic z tych rzeczy Pani nie napisała