Czy takie wyniki to może być borelioza?

Wynik badania metodą ELISA: IgG 17.04, IgM - 4,47 Nie mam żadnych dolegliwości, ale ok rok temu coś mnie w nocy w mieszkaniu w czasie snu ugryzło w rękę, akurat tam gdzie przebiega naczynie krwionośne i miałem przez dłuższy czas (ponad miesiąc) czerwoną plamę mniejszą od 1 cm średnicy. Czy to może być borelioza?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę zawsze podawać zakresy norm, gdyż każde laboratorium ma inne normy. Natomiast zarówno opis ukąszenia/ugryzienia, jak i wyniki, nie wskazują na boreliozę.